Libadi Öğrenci Yurdu
Restaurant

Eşsiz orman ve deniz manzarasını görerek günün yorgunluğunu atabileceğiniz bu mekanda sunulan lezzetli yemekler, hijyenik ortamda taze ürünlerle hazırlanmaktadır.


Libadi Öğrenci Yurdu
Güvenlik Hizmetleri

Yurt yönetiminin belirlediği deneyimli ekibimiz öğrencilerin güvenliği için 24 saat görev başındadır. Yurda giriş çıkış denetime tabii olmakla birlikte, OTDÜ Kuzey Kıbrıs Rektörlüğü ile üzerinde uzlaşılan disiplin yönetmenliği protokole uygun olarak uygulanmaktadır.


Libadi Öğrenci Yurdu
Temizlik Hizmetleri

Yurdunuzda temizlik hizmetleri profesyonel bir ekip tarafindan yürütülmektedir. Düzenli oda temizligi yaninda iki haftada bir yatak çarsaflari ve yastik kiliflari degistirilmektedir. Merdiven, koridor gibi ortak kullanim alanlari her gün temizlenirken, haserelere karsi düzenli olarak yurdumuzun iç ve dis alanlari da ilaçlanmaktadir.


Libadi Öğrenci Yurdu
Ulaşım Hizmetleri

Libadi Öğrenci Yurdu ile ODTÜ arasında düzenli olarak ücretsiz minibüs servisleri hizmet vermektedir. Ayrıca, ögrencilerimiz üniversiteye yürüyerek 10 dakikada ulaşabilecegi gibi, isteyen öğrencilerimiz bisiklet yolunu kullanarak 3 dakikada okula varabilirler. Kisacası yurdumuz ile okul arasında herhangi bir ulaşım sorunu yoktur.